Arhīvs

“European Script Meeting” gaida pieteikumus

Līdz 2. oktobrim iespējams pieteikties dalībai “European Script Meeting” (ESM) – filmu nozares profesionāļu pasākumā, kas notiks Rīgas Starptautiskā kino festivāla ietvaros 24. un 25. oktobrī.

ESM

Ja filmai (vai vairākām) nepieciešams scenārija veidošanas profesionālis, šis varētu būt īstais pasākums, kur atrast sev vispiemērotāko – ESM pulcē 7-10 pieredzējušus scenāristus, redaktorus un konsultantus no dažādām pasaules valstīm. Pasākumam aicināti pieteikties pilnmetrāžas spēlfilmu projektu ideju un jau attīstīšanas stadijā esošu projektu autori, kā arī studijas ar vairākiem filmu projektiem, lai individuālu tikšanos laikā 24. oktobrī apspriestu sadarbības iespējas ar šiem profesionāļiem.

Ar apstiprinātajiem dalībniekiem – scenāristiem un pieteikuma anketu var iepazīties esm.rigaiff.lv
Pasākuma darba valoda- angļu; arī pieteikums jāsagatavo angļu valodā.
Scenāristu saraksts, tuvojoties pasākumam, vēl tiks papildināts.
Tāpat, tuvojoties pasākumam, dalībniekiem tiks izsniegta anketa, lai atzīmētu, ar kuriem dalībniekiem tieši vēlēsieties tikties – tas nebūt nebūs jādara obligāti ar visiem klātesošajiem.

ESM 2015. gadā tiks uzņemti līdz 4 dalībnieki (projekti vai studijas) no Latvijas, bet nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināta iespēja scenāristus un ārvalstu producentus satikt arī ārpus pasākuma oficiālajiem ietvariem.

25. oktobrī gaidāma plašākai publikai atvērta lekcijas, semināra un meistarklases programma, detalizēta informācija par to sekos drīzumā.
European Script Meeting Rīgā notiks jau otro reizi, to atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, Nacionālais Kino centrs, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

Jebkādu neskaidrību gadījumā rakstiet uz scriptmeeting@rigaiff.lv
vai zvaniet pasākuma ģenerālmenedžerei Amandai Bokai: +371 26551248

 

21.09.2015.

21/09/2015