Arhīvs

Esplanādē izrādīs Vladimira Ļeščova animācijas filmu programmu

13. augustā plkst. 22:30 kultūras vasarnīcā Esplanāde 2014 turpinās pasākumu cikls Latvijas filmu vakari,ko organizē Nacionālais kino centrs. Šoreiz skatītājiem tiks piedāvātas Vladimira Ļeščova animācijas filmas. Pirms seansa – tikšanās ar režisoru. Pasākumu vadīs kinokritiķe Zane Balčus.

Režisora Vladimira Ļeščova animācijas filmas rādītas un augstu novērtētas ne tikai Latvijā – festivālā Lielais Kristaps, bet arī nozīmīgos starptautiskos festivālos – Anesī, Hirosimā, Otavā, Losandželosā un citur. 2012. gadā filma Villa Antropoff tika nominēta pat prestižajai Eiropas Kinoakadēmijas balvai. Seansā būs iespēja noskatīties ne tikai Villa Antropoff, bet arī visas pārējās režisora animācijas filmas – sākot no debijas filmas Vēstule un beidzot ar visjaunāko – Lietus dienas.

Latvijas filmu vakari Esplanādē turpināsies: nākamtrešdien, 20. augustā, tiks izrādīta Aigara Graubas spēlfilma Sapņu komanda 1935.

Latvijas filmu vakarus organizē Nacionālais Kino centrs, sadarbībā ar Rīga2014 un Lattelecom, kas nodrošina tehnoloģisko atbalstu. 

12/08/2014