Arhīvs

DVD diska “Randiņš Belevilā” prezentācija Rīgas Kinomuzejā

27.janvārī plkst.18:00 Rīgas Kinomuzejā notiks DVD diska Randiņš Belevilā prezentācija. Pēc ilga un rūpīga diska tapšanas procesa filmu studija Rija nodod to skatītāju vērtējumam.
DVD diskā iekļauta slavenā franču režisora Sylvain Chomet elegantā filma Randiņš Belevilā, kas ir stāsts par Čempionu – zēnu, kuru audzina vecmāmiņa, par Tour de France velobraucienu, par trim ekcentriskām dāmām, kas apvienojušās ansamblī Bellevillas trio un noslēpumainiem vīriem melnā. Vēl diska izvēlnē atradīsiet zīmēšanas paraugstundu, ko vada filmas režisors, kā arī grupas M videoklipu.
Filmu studijā Rija zīmētā animācijas filma Randiņš Belevilā kļuvusi par paliekošu vērtību pasaules animācijā, tā ieguvusi daudz dažādu festivālu godalgas, tikusi iekļauta Kannu kinofestivāla oficiālajā atlasē un divas reizes tikusi nominēta Oskara balvai. Filmas mūzikas autors Ben Charest ar šo filmu tika nominēts Grammy balvai kategorijā par labāko filmu mūziku.
 DVD prezentācijā, baudot īsteni  francisku gaisotni, būs iespēja noskatīties filmu, turklāt tikai šajā dienā DVD diski iegādājami par īpašām cenām.

 

23/01/2009