Arhīvs

Dokumentālo filmu projektu publiska prezentācija

Noslēgusies projektu atlase publiskai prezentācijai NKC 27.01.2009. izsludinātā 2009.gada dokumentālo filmu projektu konkursa ietvaros.


Kopumā konkursā tika iesniegti 46 projekti ar kopējo pieprasījuma summu 725 341 LVL. Uz prezentāciju tiek virzīti 24 dokumentālo filmu projekti. Konkursa organizētāju rīcībā ir 148 716 LVL valsts budžeta līdzekļu.
 
Projektu publiska prezentācija notiks šā gada 24.martā Kultūras ministrijas pārraudzībā esošajā konferenču zālē Antonijas ielā 9. Ieeja no Elizabetes ielas puses – pie durvīm uzraksts „Valsts muzeju pārvalde”, zāle atrodas 3.stāvā.
 
Konkursa rezultāti tiks publiskoti līdz šā gada 31.martam. Konkursā iesniegtos projektus vērtē NKC dokumentālo filmu eksperti Agris Redovičs, Aigars Grauba un Zanda Dūdiņa (NKC pārstāve).
 
Informācija: Zanda Dūdiņa, zanda.dudina@nfc.gov.lv, 67358858.

Projektu prezentāciju laiki 24.03.2009. ir sekojoši:

LAIKS

NR.

FILMAS NOSAUKUMS

STUDIJA

REŽISORS

PRODUCENTS

09:00

1

Pa Rubika ceļu (celiņu)

Kompānija Hargla

Laila Pakalniņa

Laila Pakalniņa

09:15

2

Lietus un vēji

Vides filmu studija

Pēteris Krilovs

Uldis Cekulis

09:30

3

Un džezs

Vides filmu studija

Dainis Kļava

Uldis Cekulis

09:45

4

Vecmāmiņu koris

Vides filmu studija

Ilze Ramāne

Valdis Ābols

10:00

5

Vairāk nekā dzīve

Mistrus Media

Gints Grūbe

Inese Boka-Grūbe

10:15

6

Zupa

Mistrus Media

Maira Dobele

Inese Boka-Grūbe

10:30

7

Spēle ar beigām

Labvakar

Daina Rašenbauma

Līga Gaisa

10:45-11:15

 

PĀRTRAUKUMS

 

 

 

11:15

8

Versija Vera

Kinolats

Ilona Brūvere

Ilona Brūvere

11:30

9

Latvieši – 1937 – Latiši

Sibīrijas bērni

Dzintra Geka

Dzintra Geka

11:45

10

Kā klājas, Rūdolf Ming?

Jura Podnieka studija

Roberts Rubīns

Guna Stahovska

12:00

11

Pēdējais komunists

Studija Lokomotīve

Armands Zvirbulis

Roberts Vinovskis

12:15

12

Bermontiāde

Studija Centrums

Askolds Saulītis

Bruno Aščuks

12:30

13

Septiņi spoži gadi

Rīgas Kinostudija

Ivars Seleckis

Kristians Luhaers

12:45

14

Padoties aizliegts

Rīgas Kinostudija

Dzintars Dreibergs

Elvita Ruka

13:00

15

Gaišie ļaudis

A.Bley filmu studija

Aija Bley

Elvita Ruka

13:15-14:30

 

PĀRTRAUKUMS

 

 

 

14:30

16

La matiere, dont se forment les songes

Film Angels Studio

Jānis Kalējs, A. Schwingenschuh

Tomas Makaras

14:45

17

Savējie sapratīs

Screen Vision

Igors Linga

Kristians Luhaers

15:00

18

Mīklainais dimantu karalis

Screen Vision

Līga Pipare

Laima Freimane

15:15

19

Polija 1939

Screen Vision

Jacek Kubiak, Klaus Salge

Laima Freimane

15:30

20

15 stāsti par jauno

Avantis Promo

 Dzintars Dreibergs

Ilona Bičevska

15:45

21

Tacis

Vizuālā Latvija

Raitis Vulfs

Raitis Vulfs

16:00

22

21. gadsimts

Red Cats Film Studio

Juris Kursietis

Jūlija Pasnaka

16:15

23

Pēdējā tempļa hronikas

Ego Media

Dāvis Sīmanis

Guntis Trekteris

16:30

24

Meitenes neraud

Ego Media

Andis Mizišs

Guntis Trekteris