Arhīvs

Dokumentālo filmu projektu publiska prezentācija

Uz projektu publisko prezentāciju š.g. 29. un 30.martā tiek virzīti visi 36 konkursā iesniegtie projekti.

Prezentācija notiks š.g. 29. un 30.martā no plkst. 9:30 Rīgas Kinomuzeja telpās, Peitavas ielā 10/12 (ieeja no Mazās Peitavas ielas). 

NKC rīcībā dokumentālo filmu atbalstam šajā konkursā ir Ls 122 400 (23% no kopējā iesniegto projektu pieprasītā finansējuma Ls 522 131 apmērā).
 
Konkursā iesniegtos projektus vērtē NKC dokumentālo filmu eksperti Augusts Sukuts, Ieva Pitruka un Kristīne Matīsa (NKC pārstāvis).
 
Konkursa rezultāti tiks publicēti NKC mājas lapā pēc š.g. 12.aprīļa.
 
Informācija: Uldis Dimiševskis – 67358862, uldis.dimisevskis@nfc.gov.lv
 

DOKUMENTĀLO FILMU PREZENTĀCIJU LAIKI    29.03.2010.

 

 

 

 

 

 

LAIKS

NR.

FILMAS NOSAUKUMS

STUDIJA

REŽISORS

PRODUCENTS

09:30

1

Ērģeļbūvnieks no Ugāles

Scilla

Rodrigo Rikards

Rodrigo Rikards

09:45

2

Tapieris

Kinolats

Ilona Brūvere

Ilona Brūvere

10:00

3

Opolais

Unitech

Inese Strada

Marika Priedīte

10:15

4

Pareizi uzlidot

Radošā apvienība Rīgas Kinostudija

Sandris Jūra

Elvita Ruka

10:30

5

Vairāk nekā dzīve

Mistrus Media

Gints Grūbe

Inese Boka-Grūbe

10:45

6

Dana dejo

Absalute

Viktors Duks

Viktors Duks

11:00-11:15

 

PĀRTRAUKUMS

 

 

 

11:15

7

Mana koka stāsts

Latsfilma

Una Celma

Dace Siatkovska

11:30

8

Pretkustība

Radošā apvienība Rīgas Kinostudija

Dzintars Dreibergs

Elīna Zazerska

11:45

9

Meitenes neraud

Ego Media, Gebrueder Beetz Filmproduktion

Andis Mizišs

Marta Bite

12:00

10

Nav laika bērnībai

Studija Centrums

Andis Mizišs

Bruno Aščuks

12:15

11

Pelikāns tuksnesī

Studija Lokomotīve

Viesturs Kairišs

Roberts Vinovskis

12:30

12

Pēdējā tempļa hronikas

Ego Media

Dāvis Sīmanis

Guntis Trekteris

12:45

13

Spēle ar beigām

Radošā apvienība Labvakar, Mistrus Media

Daina Rašenbauma

Līga Gaisa

13:00-14:30

 

PĀRTRAUKUMS

 

 

 

14:30

14

Aiz žoga

Jura Podnieka studija, BFMS

Liene Laviņa

Simona Kļaviņa

14:45

15

Dziedināšana latvju garā

Jura Podnieka studija

Antra Cilinska

Antra Cilinska

15:00

16

Septiņi spoži gadi

Radošā apvienība Rīgas Kinostudija

Ivars Seleckis

Vents Horsts

15:15

17

Kazas piens un Brāmss

Jet Media

Rūta Celma

Kristele Pudane

15:30

18

1989

Happy Plum’s Trust

Mikus Meirāns

Mikus Meirāns

15:45-16:00

 

PĀRTRAUKUMS

 

 

 

16:00

19

Savējie sapratīs

Screen Vision

Igors Linga

Kristians Luhaers

16:15

20

Ģimenes instinkts

Fa Filma

Andris Gauja

Madara Melberga

16:30

21

Mācību gads

Fa Filma

Andris Gauja

Madara Melberga

16:45

22

Usmas tabors

Fly For Film

Astra Zoldnere

Inga Beitiņa

17:00

23

Mark Rothko. Pirmie soļi

Phenomena

Alīse Grīne

Tatjana Boļšakova

 

 

 

 

 

 

 

 

prezentācijā nepiedalās:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nieru salāti

Kompānija Hargla

Laila Pakalniņa

Laila Pakalniņa

 

DOKUMENTĀLO FILMU PREZENTĀCIJU LAIKI    30.03.2010.  
         
LAIKS NR. FILMAS NOSAUKUMS STUDIJA REŽISORS PRODUCENTS
09:30 1 Volga 3000 Vides Filmu studija, AVE Inese Kļava, Ivars Zviedris Uldis Cekulis
09:45 2 Palavani Vides Filmu studija Temur Tsava Uldis Cekulis
10:00 3 Tie, kas uzdrošinās Vides Filmu studija Olafur Rognvaldsson Aija Bērziņa
10:15 4 Divi kuģi Anša Epnera studija AVE Ivars Zviedris Ivars Zviedris
10:30 5 Astoņas zvaigznes Studija Centrums Askolds Saulītis Bruno Aščuks
10:45 6 Metropolīts Studija Centrums, Atelier Film Alexander Aleksandrs Gutmans Bruno Aščuks
11:00-11:15   PĀRTRAUKUMS      
11:15 7 Sekss un PSRS Filmu studija Deviņi, Les films du Balibari Ināra Kolmane Jānis Juhņēvičs
11:30 8 Mūžīgie bērni Filmu studija Deviņi Renārs Vimba Ināra Kolmane
11:45 9 15 stāsti par jauno Avantis Promo, Le Vision Sergejs Mirošņičenko, Dzintars Dreibergs Ilona Bičevska
12:00 10 Aurēlija un… Sibīrijas bērni Dzintra Geka Dzintra Geka
12:15 11 Pieminēt Sibīriju Sibīrijas bērni Dzintra Geka Dzintra Geka
12:30 12 Lieliskā dzīve A.Bley Filmu studija Aija Bley Aija Bley