Arhīvs

DOK.Incubator aicina!

Līdz 22. februārim dokumentālo filmu režisori, producenti un montāžas režisori aicināti pieteikties 5 mēnešu meistardarbnīcai 25 mentoru vadībā.

Meistardarbnīca paredzēta kino profesionāļiem, kuru pilnmetrāžas dokumentālā filma šobrīd tuvojas pēcapstrādes periodam (ir gatava “melnā montāža” jeb rough-cut). Laikā no maija līdz septembrim DOK.Incubator dalībniekiem būs iespēja intensīvi strādāt pie filmas montāžas, kā arī izstrādāt individuālu izplatīšanas plānu un mārketinga stratēģiju. Šī ir lieliska iespēja savu filmu ieraudzīt jaunā perspektīvā un starptautiskā kontekstā.

Iepriekš DOK.Incubator piedalījušies Vides filmu studijā producētās filmas “Ukraiņu šerifi” (režisors Romans Bondarčuks, producenti Uldis Cekulis un Darja Averčenko, Latvijas kopražojums ar Ukrainu un Vāciju) veidotāji, un filma Amsterdamas dokumentālo filmu festivālā IDFA saņēmusi žūrijas speciālbalvu labākajai pilnmetrāžas dokumentālajai filmai.

Lai pieteiktos, līdz 22. februārim DOK.Incubator rīkotājiem jāiesniedz filmas “melnā montāža” (40-90 min, ar subtitriem angļu valodā).

Vairāk informācijas: http://dokincubator.net/application/

21/01/2016