Arhīvs

Demonstrēs bērnu animācijas filmas, kas tapušas ar ES fonda MEDIA atbalstu

Sestdien, 12 .maijā no plkst. 12:00 Vērmanes dārzā Rīgā notiks Eiropas nedēļas centrālais pasākums – Eiropas Savienības (ES) dārza svētki, kuru ietvaros ES mājas teltī tiks demonstrētas animācijas filmas, kas tapušas ar ES fonda MEDIAatbalstu.

Tās ir bērnu un arī pieaugušo gan Latvijā, gan arī ārpus tās iemīļotas filmas, kuras guvušas arī ievērojamus starptautiskus panākumus dažādos festivālos.

Korida, 5’, 2012, Animācijas Brigāde, režisors Jānis Cimermanis – par leģendārās un drosmīgās Avārijas Brigādes glābšanas darbiem Madridē, glābjot toreadoru no satrakota vērša.
 
Kā Lupatiņi mazgājās, 7’, 2010, Atom Art, režisors Edmunds Jansons – par audumu mājas bērniņiem, kuri iepazīst vannas istabas pasauli.
 
Kāpēc varde nedziedāja?, 15’, 2009, JetMedia, režisors Nils Skapāns – par Austras Koka gariņiem, kas glābj meža iemītniekus no sausuma.
 
Turpat bērniem būs iespēja izkrāsot pastkartes ar animācijas filmiņu tēliem un doties uz pastu, lai tās nosūtītu kādam tuvam un mīļam cilvēkam.

Filmu demonstrēšanu organizē Nacionālais kino centrs un MEDIA Desk Latvija, sadarbībā ar filmu studijām Animācijas Brigāde, AtomArt un JetMedia.

                             Kā Lupatiņi mazgājās

11/05/2012