Arhīvs

“Bize un Neguļa” ģimenēm un skolēniem

Novembra nogalē kinoteātris “Splendid Palace” piedāvā ģimenēm un skolēniem īpašu seansu – studijas “Atom Art” jaunāko animācijas filmu “Bize un Neguļa”, papildinātu ar filmas veidotāju lekciju par filmas tapšanas procesu. Sestdien, 25. novembrī, Lielajā zālē paredzēts seanss ģimenēm, bet trešdien, 29. novembrī, – pirmsskolu un sākumskolu audzēkņiem.

 

25 minūšu garā filma Bize un Neguļa ir stāsts par iztēles bagātu, aktīvu meiteni Bizi, kura kopā ar savu draugu Neguļu nepacietīgi gaida Ziemassvētku brīvdienas, bet šogad īsi pirms svētkiem pasaulē ierodas Brālītis, un viss apgriežas kājām gaisā. Vecākiem vairs nav laika ar Bizi iet uz slidotavu un no laukiem atbrauc Vecmāmiņa, bet Bizei un viņas labākajam draugam Neguļam jaunā kārtība nepavisam nepatīk. Tāpēc viņi izdomā plānu – Brālīti un Vecmāmiņu aizsūtīt lidojumā uz Mēnesi un pilnībā atgūt vecāku uzmanību.

Animācijas filma Bize un Neguļa pirmizrādi piedzīvoja 2017. gada septembrī Rīgas Starptautiskā kino festivāla (Riga IFF) programmā Kids Weekend, Nacionālajai kino balvai Lielais Kristaps tika izvirzīta piecās nominācijās un saņēma balvas par labāko scenāriju (Lote Eglīte), labāko animācijas režiju (Edmunds Jansons) un kā labākā animācijas filma.

Filmas treileris – ŠEIT.

Filmas Bize un Neguļa ģimenes seanss notiks šāgada 25. novembrī 12.00 kinoteātra Splendid Palace Lielajā zālē, pēc filmas – stāsts par filmas tapšanas procesu. Biļetes cena EUR 3.50; bērniem līdz 3 gadu vecumam, ja tie neaizņem atsevišķu vietu, – bez maksas.

Rīgas pirmsskolu un sākumskolu audzēkņiem paredzētais filmas Bize un Neguļa seanss notiks 29. novembrī 11.00 kinoteātra Splendid Palace Lielajā zālē.
Uzreiz pēc filmas paredzēta 20 minūtes gara izglītojoša un atraktīva lekcija par animācijas filmas veidošanu un šajā procesā iesaistītajām profesijām. Lekcijā būs iespēja uzzināt vairāk par to, kā filmas ideja pārtop scenārijā, kā stāsta tēli iegūst dizainu, kā tiek izstrādāti filmas foni, notiek balsu kastings un mūzikas ieraksts, kā norit pats animācijas process. Lekciju vadīs filmas autori – režisors Edmunds Jansons (viņš veidojis arī filmas Lupatiņi, Pavasaris Vārnu ielā, Kora turneja) un mākslinieks Reinis Pētersons (strādājis pie Lupatiņu seriāla, ilustrējis grāmatas Mēnesim robs, Līze Analīze un citas).

Biļetes: bērniem – EUR 3.50, bērnus pavadošajiem pedagogiem – ieeja brīva.
Seansa kopējais garums: 50 min

Kontakti pieteikumam: tel. 67181145, e-pasts: splendid@riga.lv

Filmas producente Sabīne Andersone
sabine@atomart.lv
29118913

24.11.2017.

 

 

 

24/11/2017