Arhīvs

Bērnu rīti kinoteātrī “Kino Bize”

Arī šajā kino sezonā kinoteātris “Kino Bize” piedāvā pašiem mazākajiem skatītājiem regulārus kinopiedzīvojumus Bērnu rītos. Šajā svētdienā, 28. oktobrī plkst. 11:00, paredzēts Bērnu rīts ar filmu “Auniņš Šons”, bet 4. novembrī plkst. 11:00 tiks demonstrēta animācijas filma “Gordons un Padija”. Pēc filmu seansiem visi apmeklētāji laipni aicināti piebiedroties radošajām darbnīcām.

 

Bērnu rīti piedāvā programmu, kas sniedz iespēju skatītājiem ne vien labi pavadīt laiku, bet arī izglītoties un gūt mākslinieciska darba radītu baudījumu. Vecākiem pasākumu cikls palīdz kino apmeklējumu veidot kā tradicionālu notikumu. Ar filmu seansu un radošo darbnīcu palīdzību bērniem tiek interesentā veidā izvērsti un izspēlēti attiecīgā seansa tematiskie aspekti, kino skatīšanās pieredze veidojas kā patīkams piedzīvojums. Pasākumos tiek gaidīti gan tie, kuri kino vēl ne reizi nav apmeklējuši, gan tie, kuriem tā jau ir ierasta lieta. Kinoteātra telpas ir nelielas un mājīgas, tādēļ ļoti piemērotas ģimenēm.

28. oktobra Bērnu rīts sāksies plkst. 11:00 ar animācijas filmu Auniņš Šons / Shaun the Sheep (2015). Filmas varonis kāro pēc atpūtas no fermas darbiem, taču pārpratumu rezultātā ar visu savu ganāmpulku nonāk Lielajā pilsētā. Tur viņu sagaida neticami piedzīvojumi un šķēršļi, kas jāpārvar, lai atkal nonāktu mājās.

Pēc filmas seansa visi apmeklētāji tiks aicināti piebiedroties radošajai darbnīcai. Tajā, apgūstot filmas veidošanas tehniku, tiks veidoti filmu tēli, lai katrs varētu, dodoties mājās, paņemt līdzi arī jaunu draugu – aitiņu vai auniņu!

Arī 4. novembrī zviedru animācijas filmas Gordons un Padija / Gordon & Paddy (2017) seanss sāksies plkst. 11:00. Filma vēsta par meža policijas priekšnieku, vardi Gordonu, kurš gatavojas doties pensijā. Viņš kā savu jauno asistentu un amata turpinātāju izvēlas peli Padiju. Padija ir ļoti gudra un apveltīta ar lielisku ožu. Kopā viņiem ir jāatrisina vēl pēdējā Gordona lieta – jāatrod vāveres neizskaidrojami pazudušie krājumi.

Pēc filmas seansa radošajā darbnīcā atcerēsimies, ka tuvojas ziema, un padomāsim par putniem, kuri nav devušies uz siltajām zemēm, veidojot tiem nelielas uzkodas.

Biļetes var iegādāties uz vietas kinoteātrī, maksājot skaidrā naudā, kā arī iepriekšpārdošanā www.bezrindas.lv/lv/kino/kino-bize/

Filmas tiks izrādītas latviešu valodā. Plašāka informācija pieejama www.kinobize.lv.

KINO BIZE
Elizabetes 37, Rīga
+371 29167738
maris.prombergs@kinobize.lv

25.10.2018.

26/10/2018