Arhīvs

Bērnu Kino darbnīcas „Pavasara multeņi” noslēguma filmu skate

No marta līdz maijam Rīgas Kino muzejā norisinājās Bērnu radošās kino darbnīcas Pavasara multeņi. 5.jūnijā Kino muzejā Pavasara multeņu filmu pirmizrāde!

Pavasaris ir pagājis un multeņi izveidoti! Priecājamies par katru, kurš marta un maija sestdienās apmeklēja Rīgas Kino muzeja rīkotās kino darbnīcas, kurās bērni kopā ar skolotājiem Ivaru Šmitu un Kristīnu Ratnieci kopīgi veidoja animētas filmas, rosinot bērnus domāt par dabas problēmām.

5.jūnijā plkst.12:00 aicinām darbnīcas dalībniekus un interesentus uz darbnīcas laikā tapušo filmu skati Kino muzeja telpās Peitavas ielā 10/12. Līdzi ņemiet groziņus, mēs parūpēsimies par mūziku un labu noskaņojumu! Būs iespējams arī iegādāties uzņemtās filmas.

Darbnīcas tēma Ieklausies dabā, varbūt viņa tev ko stāsta bija pamudinājums pirms došanās vasaras brīvdienās mežos un laukos pievērst bērnu uzmanību dabas daudzveidībai, Latvijas mežos mītošiem zvēriem, putniem un kukaiņiem. Viens no iedvesmas avotiem tēlu veidošanā bija Ineses Zanderes un Mārtiņa Grauda grāmata Latviešu zvēri, kā arī Māra Bērziņa grāmata Resnais svešinieks jeb 5.A klases skolnieka Kristera, viņa draugu un nepārspējamā Cūkmena pārdzīvojumi, kuru autori bija arī mūsu viesi.
 
Tiksimies arī turpmāk darbnīcās Rīgas Kino muzejā!
 
 

 

28/05/2010