Arhīvs

Baltijas Filmu un Mediju skolas pārstāvji apmeklēs Rīgu

Baltijas Filmu un Mediju skolas (BFM) pārstāvji apmeklēs Rīgu ceturtdien un piektdien, 28.-29. februārī, lai iepazīstinātu ar akadēmiskajām programmām, studentu veidotajām filmām un reflektantu uzņemšanas nosacījumiem.

BFM ir vienīgā Ziemeļeiropas universitāte, kurā tiek pasniegtas filmu, TV un komunikāciju zinātnes angļu valodā; tai ir paredzētas divas studentu filmu prezentācijas Rīgas Kinomuzejā, kā arī tā tiks pārstāvēta vienā no stendiem izstādē Skola.

Prezentācijas vadīs Martins Adamso, BFM stratēģiskais direktors, kopā ar pašreizējiem BFM studentiem no Latvijas.
 
BFM 2008. gadā uzņems studentus apmācībai angļu valodā sekojošās programmās:

Maģistra studiju programmā filmu zinātnēs, ar specializāciju filmu režijā, filmu producēšanā, operatora mākslā un televīzijas/dokumentālo filmu producēšanā;
Bakalaura studiju programmā mediju zinātnēs, ar specializāciju audiovizuālajos medijos un TV, kā arī sabiedriskajās attiecībās;
Maģistra studiju programmā MACOM – komunikāciju menedžmentā – ar specializāciju menedžmentā un vadībzinībās, mārketingā, sabiedriskajās attiecībās, stratēģiskajās korporatīvajās komunikācijās, kā arī reklāmā.
 
 
BFM prezentācijas Rīgas Kinomuzejā notiks:
Ceturtdien, 28. februārī plkst. 18.00
Piektdien, 29. februārī plkst. 14.00

Lūdzam pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pastu: kinomuezjs@nfc.gov.lv

Topošie studenti tiek arī laipni aicināti apmeklēt BFM stendu izstādē Skola, kas norisināsies Ķīpsalas izstāžu hallē no 28. februāra līdz 2. martam.
 
Vairāk informācijas BFM mājaslapā:
www.bfm.e

Baltijas Filmu un Mediju skola, kas atrodas Tallinā, ir vienīgā Ziemeļeiropas universitāte, kurā angļu valodā tiek pasniegtas filmu, TV un komunikāciju menedžmenta programmas. BFM mācās vairāk kā 300 studentu no 10 valstīm, kurus apmāca starptautiski atzīti profesionāli pasniedzēji no Eiropas un Ziemeļamerikas.
 
Papildinformācija:
Martin Aadamsoo                             
Head of Development              
Baltic Film and Media School
E-mail: aadamsoo@tlu.ee
Cell: +372 50 87774

26/02/2008