Arhīvs

“Baltic Event” un pilnmetrāžas spēlfilmu projektu tirgus Tallinā

No 2. līdz 6. decembrim Tallinā, Igaunijā, notiks kārtējais Baltic Films pasākums, kas veltīts spēlfilmām – Baltic Event.Tajā piedalīsies producenti, žurnālisti, izplatītāji un festivālu pārstāvji no Baltijas, Skandināvijas un Centrāleiropas valstīm. Baltic Event tradicionāli norisinās vienlaicīgi ar Black Nights Film Festival.
 
Kopprodukciju tirgus ir vērsts uz attīstības stadijā esošiem projektiem, kam piemīt starptautisku projektu potenciāls. Atlases rezultāti tiks paziņoti līdz 1. novembrim. Tirgus ietvaros producentiem tiks organizētas individuālas tikšanās ar filmu izplatītājiem un potenciālajiem sadarbības partneriem.
Ražošanā esošo filmu producentiem sadarbībā ar Bingera institūtu tiks piedāvāti kursi par projektu prezentāciju. Ar savām topošajām filmām producenti iepazīstinās Baltic Event dalībniekus, demonstrējot nelielus filmu fragmentus.
Baltic Event laikā notiek arī jaunāko Baltijas valstu pabeigto filmu demonstrēšana, tiek izdots informatīvs materiāls par drīzumā pabeigtajām un ražošanas posmā esošajām Baltijas valstu filmām.
 
Baltic Event ir lieliska iespēja filmu producentiem tikties un pārrunāt potenciālo sadarbību ar kolēģiem no kaimiņu valstīm, filmu izplatītājiem, preses un festivālu pārstāvjiem.

19/10/2007