Arhīvs

Animācijas darbnīca BERIMORA KINO ietvaros

25. un 26. martā 7. Bērnu filmu festivāla “Berimora kino” ietvaros Rīgas Kinomuzejā notiks jau piektā Berimora animācijas darbnīca. Darbnīcas mērķis ir iepazīstināt bērnus ar animācijas tapšanas procesu un veicināt bērnu radošo attīstību.13 bērni Annas Armanes un Mārtiņa Rudzīša vadībā mācīsies, kā top animācijas filmas gan plastilīna, gan aplikācijas, gan pikselācijas tehnikā. Animācijas darbnīcas jaunums ir mazas koka lellītes, kuras būs bērnu veidotās animācijas filmas galvenie personāži, savukārt pašu veidoto filmu bērni uz lielā ekrāna varēs noskatīties filmu festivāla “Berimora kino” noslēguma ceremonijā.
 
Šogad animācijas darbnīcas konkursam bērniem bija jāuzzīmē deviņus zīmētus kadrus
par to, kā Berimors dodas kosmosā.
Konkursam savus zīmējumus bija iesūtījuši bērni no dažādām Latvijas vietām -Ventspils, Garciema, Salaspils un Rīgas.
Dažām ģimenēm piedalīšanās animācijas darbnīcas konkursā jau kļuvusi par tradīciju. Tā pagājušā gada animācijas darbnīcas dalībniekam Rihardam no Ventspils šogad pievienojies arī jaunākais brālis Rinalds.
 
Kinomuzeja telpās bērni paralēli animācijas veidošanai varēs arī apskatīt aizraujošu izstādi veltītu pašiem kino pirmsākumiem.
Konkursam iesūtītos bērnu zīmējumus varēs apskatīt kinoteātra “Rīga” foajē visu festivāla laiku. 
7. bērnu filmu festivāls “Berimora kino” norisināsies skolēnu pavasara brīvlaika laikā no 22. līdz 30. martam kinoteātrī “Rīga”.
Sīkāka informācija www.arsenals.lv

25/03/2008