Arhīvs

Aicina uzņēmējus piedalīties ekonomikas ministra vizītē

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus pieteikties delegācijā, kas piedalīsies Latvijas Republikas Ministru prezidenta biedra, ekonomikas ministra Arvila Ašeradena vizītē Amerikas Savienotajās Valstīs (Čikāgā) šā gada 25.-28. oktobrī.

Vizītes ietvaros 26. oktobrī delegācijas dalībnieki piedalīsies konferencē “Spotlight Latvia: Gateway to Business in Europe and Beyond”, kuru sadarbībā ar LIAA organizē Ārlietu ministrija, Amerikas latviešu apvienību un Latvijas goda konsuls Ilinoisas štatā Roberts Blumbergs. Dalībai vizītē aicināti piedalīties šādu nozaru pārstāvji: pārtika, IT, transports un loģistika, farmācija un dzīvības zinātnes, būvniecība un kokapstrāde, mašīnbūve. Vienlaikus biznesa misijā aicināti piedalīties arī citu nozaru pārstāvji, kuriem jau patlaban ir aktuāli sadarbības projekti ASV.

Uzņēmumi dalībai delegācijā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā sniegtās informācijas un saskaņā ar konferences  “Spotlight Latvia: Gatveway to Business in Europe and Beyond” organizatoru lēmumu par uzņēmumu atbilstību konferences konceptam.

Sīkāka informācija par vizīti pieejama ŠEIT.

Lai pieteiktos dalībai uzņēmēju delegācijā, līdz 13. jūlijam jānosūta pieteikuma anketa uz valsts.vizites@liaa.gov.lv. Anketa pieejama LIAA mājas lapā augstākminētajā saitē.

Kontaktinformācija:
Elīze Janberga,
projektu vadītāja, Eksporta veicināšanas nodaļa
Tālrunis: +371 67039409
E-pasts: elize.janberga@liaa.gov.lv

 

11.07.2017.

 

11/07/2017