Arhīvs

Aicina pieteikties WEMW Baltijas fokusa programmās

Triestes festivāla industrijas sadaļas When East Meets West fokuss 2017. gada sākumā (22.-24. janvāris) būs vērsts uz Baltiju. Latvijas pārstāvji aicināti pieteikt projektus divās programmās – WEMW Kopprodukciju forumā un apmācības programmā First Cut Lab. WEMW industrijas pasākumos pulcēs 350 kino nozares profesionāļus no visas Eiropas, galvenokārt no fokusa teritorijām – Baltijas, Francijas un Itālijas. 

WEMW Kopprodukciju forums
PIETEIKŠANĀS TERMIŅŠ: 31. oktobris

Pieteikties aicināti producenti no visas Eiropas, Kanādas, ASV un Latīņamerikas. Tiks izvēlēti 20 projekti attīstīšanas fāzē, ar potenciālu veidot kopprodukciju ar Franciju, Itāliju vai kādu no Baltijas valstīm. Projekti var būt pilnmetrāžas dokumentālās filmas vai spēlfilmas, ar nodrošinātu 15% budžeta daļu.

Visi izvēlētie projekti varēs pretendēt uz EAVE EPW 2017 stipendijuFlow Postproduction Award un TRL Espresso, kā arī sacentīsies par divām jaunām balvām – CNC attīstīšanas balvu (5000 EUR grantu labākajam projektam) un EWA – Eiropas Sieviešu audiovizuālo balvu (naudas balvu labākajai režisorei).

First Cut Lab
PIETEIKŠANĀS TERMIŅŠ: 5. decemris

First Cut Lab ir apmācības programma, ko vada Metjū Darras (Matthieu Darras) un Alekss Traila (Alex Traila), tā paredzēta trim Austrumeiropas un Itālijas pilnmetrāžas spēlfilmām montāžas fāzē. Producentu un režisoru grupas saņems padomus no montāžas speciālista Bendžamina Mirgē (Benjamin Mirguet) un ekspertu atsauksmes no labākajiem Eiropas kino profesionāļiem (producentiem, festivālu programmētājiem, izplatītājiem u.c.). Galvenais mērķis – stiprināt izvēlēto projektu māksliniecisko pusi, vienlaikus veicinot gatavo filmu izplatīšanas un festivālu potenciālu. Pieteikumam jāpievieno vismaz 60 minūtes garš video materiāls.

WEMW Facebook profils
Vairāk informācijas par pieteikšanās procesu un pasākumu www.wemw.it 

14/09/2016