Arhīvs

11. Baltijas jūras dokumentālo filmu forums

Baltijas jūras dokumentālo filmu forums ir centrālais ikgadējais dokumentālo filmu pasākums Baltijā, kas norisināsies no 3. līdz 7. septembrim Rīgā, viesnīcā Albert Hotel. Starptautiskā ideju un projektu tirgus ietvaros notiek gan sagatavošanās kursi, gan forums filmu profesionāļiem, gan filmu skate kinoteātrī K.Suns plašākai auditorijai.10. jūlijā ir noslēgusies projektu atlase. Forumam tika pieteikti gandrīz sešdesmit projekti, no kuriem dalībai forumā atlasīti 24. Tie pārstāv Baltijas valstis, Ukrainu, Krieviju, Gruziju, Poliju, Franciju un Zviedriju un Vāciju.
Plašākai auditorijai kinoteātrī K.Suns tiks demonstrēta dokumentālo filmu skate par cilvēkiem, kuru likteņi iezīmē asas sava laika sociālas un politiskas problēmas. Programmā iekļautas filmas par žurnālisti Annu Poļitkovsku, amerikāņu mākslinieci, kas adoptē somāliešu bāreņus, geju un lesbiešu cīņu par savām tiesībām u.c.

Precīza informācija par Baltijas jūras dokumentālo filmu forumu un filmu programma būs augustā www.nkc.gov.lv un www.mediadesk.lv.

14/07/2008