Arhīvs

10.decembrī Eksperimentālu spēlfilmu projektu publiska prezentācija

03.12.2010. ir noslēgusies projektu administratīvā izvērtēšana NKC 1.novembrī izsludinātā 2010.gada eksperimentālu spēlfilmu projektu konkursa ietvaros. Kopumā uz projektu publisko prezentāciju tiek virzīti 17 spēlfilmu projekti.

Projektu publiska prezentācija notiks š.g. 10.decembrī no plkst. 9:30 Rīgas Kinomuzeja telpās, Peitavas ielā 10/12 (ieeja no Mazās Peitavas ielas).

Konkursā iesniegtos projektus vērtē NKC spēlfilmu eksperti Uldis Cekulis, Jānis Putniņš un Uldis Dimiševskis (NKC pārstāvis).

NKC rīcībā eksperimentālu spēlfilmu atbalstam šajā konkursā ir Ls 20 000 jeb 12% no kopējā iesniegto projektu pieprasītā finansējuma.
 
Konkursa rezultāti tiks publicēti NKC mājas lapā pēc š.g. 15.decembra.
 
Informācija: Uldis Dimiševskis – 67358862, uldis.dimisevskis@nfc.gov.lv

Eksperimentālu spēlfilmu prezentācijas 10.12.2010.    
         
LAIKS NR. NOSAUKUMS STUDIJA REŽISORS PRODUCENTS
09:30 1 Filma Mistrus Media Ivo Briedis Līga Gaisa
09:45 2 Es mīlu tevi, Rīga Pārdaugava Pavels Gumennikovs Andris Jaunzems
10:00 3 Dzejolis Picture House Madara Dišlere Aija Bērziņa
10:15 4 Ja nu Screen Vision Zane Dīriņa Laima Freimane
10:30 5 Kūrorts Šanti Virtuālā studija URGA Astra Zoldnere Viesturs Graždanovičs
10:45 6 Melnsila stāsts Picture House Lauris Ābele, Raitis Ābele Dace Siatkovska, Elīna Zazerska
11:00-11:15 PĀRTRAUKUMS      
11:15 7 Latvijas skaistākā sieviete Fenixfilm Lauris Ābele, Ivars Blanks Dace Siatkovska
11:30 8 Izlaiduma gads Fenixfilm Andris Gauja Dace Siatkovska
11:45 9 Dvēseļu restorāns Fly For Film Didzis Eglītis Kaspars Braķis
12:00 10 Sēņotāji Studija Lokomotīve Ivars Tontegode Roberts Vinovskis
12:15 11 Gūtenmorgens Mistrus Media Elīna Eihmane Daiga Livčāne
12:30-13:30 PĀRTRAUKUMS      
13:30 12 Brāļi Jura Podnieka studija Andrejs Verhoustinskis Antra Cilinska
13:45 13 To Be A Rock Star Jura Podnieka studija Baiba Aizkalna Antra Cilinska
14:00 14 Vai tu gribi redzēt lapsiņu? Fa Filma Normunds Griestiņš Ilze Eglīte
14:15 15 Ziema Fa Filma Dāvis Kaņepe Ilze Eglīte
14:30 16 Logs Tarhun Sisters Una Rozenbauma Zane Puriņa
14:45 17 Rokoko Vizuālās kultūras klubs Dmitirijs Ščegoļevs Dmitirijs Ščegoļevs